Vstup na realitný trh


Konateľka spoločnosti HS Real Soňa Hóková vstúpila na realitný trh pred viac ako desiatimi rokmi.

Po pôsobení vo viacerých realitných kanceláriách, kde nabrala skúsenosti nielen z realitnej oblasti, ale aj z predaja, práva, psychológie i komunikácie, sa rozhodla založiť vlastnú realitnú kanceláriu HS Real.


Ponuka nehnuteľností

Vstup na realitný trhSkúsenosti a prax

Skúsenosti a prax


Spoločnosť HS Real už niekoľko rokov dokazuje, že v realitách sa nielen uchytila, ale je stabilným článkom realitného trhu v Nových Zámkoch a okolí.

Proklientský prístup, odbornosť a ochota pristupovať ku každému prípadu s osobnou zaangažovanosťou priniesli ovocie a realitná kancelária si zabezpečila dôveru zákazníkov.


Naše služby
Referenčný systém


Realitní makléri HS Real pracujú na základe referenčného systému. Čo to znamená?

Tým, že poskytujú kvalitný realitný servis, spokojní klienti ich odporúčajú svojim priateľom, známym, susedom i kolegom, z čoho rokmi vznikla zaujímavá sieť kontaktov, ktorá sa neustále rozširuje a maklérom zabezpečuje stály prísun nových obchodných príležitostí.


Napíšte nám

Referenčný systém

Zoznámte sa s našimi
realitnými maklérmi

HS Real s.r.o.

SNP 37/A, Nové Zámky 940 01

www.hsreal.sk

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Realitná kancelária HS Real má svoje zázemie a sídlo v Nových Zámkoch, kde pre svojich klientov zabezpečuje kúpu, predaj i prenájom nehnuteľností. Zároveň vlastní licenciu Národnej banky Slovenska, čo umožňuje poskytovanie aj finančných a hypotekárnych služieb, ktoré sú pri kúpe nehnuteľnosti nevyhnutné. Dôraz kladie na realitný marketing a profesionálnu prezentáciu nehnuteľností, čo zabezpečuje rýchlejší predaj za vyššie ceny.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.